Єланецька громада вшанувала учасників бойових дій на території інших держав

Дата: 15.02.2023 16:45

Сьогодні,15 лютого, у Єланецькій громаді вшанували учасників бойових дій на території інших держав

Ветерани локальних війн, керівництво та жителі громади вшанували пам’ять загиблих військовослужбовців та поклали квіти до пам'ятного знаку воїнам-інтернаціоналістам на центральній площі селища та на могили загиблих воїнів  Володимира Розкидного  у с.Маложенівка та Анатолія Домашевича у с.Михайлівка.

Хвилиною мовчання учасники заходу вшанували пам'ять усіх воїнів, які загинули, виконуючи свій військовий обов’язок перед нашою Батьківщиною.

Ми пам’ятаємо своїх воїнів, які не повернулися до рідних домівок, залишивши у вічній скорботі свої сім’ї. В історію країни назавжди ввійде безсмертний подвиг та героїзм тисяч українців, проявлений під час виконання свого військового обов’язку.