ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО РЕОРГАНІЗАЦІЮ ЄЛАНЕЦЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ ЛІКАРНІ ВЕТЕРИНАРНОЇ МЕДИЦИНИ

Дата: 30.01.2023 15:30

Керуючись ЦК України, враховуючи наказ Держпродспоживслужби від 07.10.2022 року № 415 «Про реорганізацію деяких державних установ, що належать до сфери управління Держпродспоживслужби», Наказу Держпродспоживслужби від 23.01.2023 року №44 «Про призначення голів комісій з реорганізації державних установ Держпродспоживслужби в Миколаївській області» прийнято рішення щодо припинення діяльності Єланецької районної державної лікарні ветеринарної медицини ( код ЄДРПОУ, юридична адреса: 55501, Миколаївська область, Вознесенський район, смт. Єланець, вул. 1 Травня,104) у зв’язку із реорганізацією шляхом приєднання до Вознесенської районної лікарні ветеринарної медицини Миколаївської обласної державної лікарні ветеринарної медицини. Голова ліквідаційної комісії Бескровний Євген Володимирович.

Письмові заяви про кредиторські вимоги до Єланецької районної державної лікарні ветеринарної медицини приймаються на вищевказану адресу  протягом двох місяців з дня публікації оголошення. Телефон для довідок та отримання інформації 9 1581