Привітання з Днем Соборності України

Дата: 22.01.2023 16:04

Шановні жителі громади!

Щиро вітаю всіх з важливим державним святом – Днем Соборності України!

Понад 104 роки тому цей день став точкою відліку нової епохи для нашого народу. Нелегкою ціною дається українцям територіальна цілісність Батьківщини та право вільно жити на рідній землі. В наш час тема єднання знову набула надзвичайної важливості, адже вся країна згуртувалася у боротьбі за свободу та гідне майбутнє.

Сьогодні від кожного з нас залежить доля України в цілому та нашої громади зокрема! Свято Соборності України ще раз нагадує: ми всі – одна країна, ми всі – єдиний народ! Усі ми різні та самобутні, але об’єднані спільною любов’ю до Батьківщини, прагненням миру та добра.

Щиро бажаю усім жителям громади мирного неба над головою, міцного здоров’я, твердого духу, незламної гідності, злагоди, особистих і суспільних досягнень, а нашій країні довгоочікуваної Перемоги!

Наша сила – в єдності та вірі! Слава Україні! Слава її Героям!

Єланецький селищний голова Любов Баденко