Єланецька громада отримала планшети для здобувачів освіти

Дата: 10.01.2023 16:37

09 січня 2023 року на Єланеччині з робочим візитом перебувала  Веліховська Алла Борисівна, директор департаменту освіти і науки Миколаївської обласної військової адміністрації.

Під час зустрічі з Баденко Л.В., Єланецьким селищним головою та Бурлакою Т.Ю., начальником відділу освіти та спорту обговорено актуальні питання розвитку освітньої галузі Єланецької громади.

По 20 планшетів передано для здобувачів освіти Єланецької та Братської громад. Це стало можливим завдяки домовленостям Міністерства освіти і науки України з Урядом Республіки Корея, за сприяння департаменту освіти і науки Миколаївської обласної військової адміністрації. Здійснення поставок від інших партнерів планується протягом 2023 року.

Першочергово планшети надаватимуться в користування дітям із вразливих груп населення, які навчаються в дистанційному форматі.

Очільниця департаменту освіти і науки Миколаївської обласної військової адміністрації, Алла Веліховська, відвідала опорний  Єланецький ліцей №1.