Інформація про діючі Пункти Незламності у Єланецькій селищній раді

Дата: 09.01.2023 15:07

Пункт Незламності – це місце вашої безпеки під час тривалого відключення електроенергії. У ньому є електрика, тепло, зв’язок та альтернативне живлення. Там ви можете підзарядити свої телефони та скористатися зв’язком.

В смт Єланець наразі облаштовано 2 Пункти Незламності, які працюють цілодобово:

• на базі 15 Державної пожежно-рятувальної частини за адресою: вул Паркова, 81;
  • у гуртожитоку Єланецького ПАЛ за адресою: вул. Аграрна, 13 (шаховий клуб).

На випадок тривалого відключення світла чи надзвичайної ситуації з 5 січня 2023 року запрацювали ще 4 Пункти Незламності в старостинських округах:

• с. Нововасилівка, вул. Шкільна, 9 (Нововасилівський ліцей Єланецької селищної ради);
  • с. Возсіятське, вул. Шкільна, 45 (комунальний заклад «Возсіятський заклад дошкільної освіти «Колосок»» Єланецької селищної ради);
  • с. Водяно-Лорине, вул. Центральна, 20 (адмінбудинок Водяно-Лоринського старостинського округу);
  • с. Ясногородка, вул. Шкільна, 2а (адмінбудинок Ясногородського старостинського округу).

Додатково повідомляємо про те, що жителі смт Єланець, під час тривалого відключення електроенергії також можуть підзарядити телефони в приміщенні Єланецької селищної ради.