Привітання селищного голови з Різдвом Христовим

Дата: 06.01.2023 11:33

Фото без описуШановні жителі Єланецької громади, сердечно вітаю вас з Різдвом Христовим!

Нехай Різдвяна зоря об’єднає усіх нас – і тих, хто зустрічає ці свята в дружньому сімейному колі, і тих, хто далеко від дому боронить нашу країну, і тих, хто змушений був поїхати далеко від рідної домівки.

У День Різдва Христового бажаю українцям мати віру, жити за головними заповідями Божими, дякувати кожному новому дню, подарованому нам небом, і звитяжними воїнами Збройних Сил України. Нехай кожен дім буде сповнений достатком, серце – любов’ю, душа – теплом, країна - миром. Хай прийде благословення Господнє у кожну родину та нашу Україну!

Дякуємо усім захисникам і захисницям, які зараз боронять нашу країну!

Миру й щастя!

З Різдвом Христовим!