До відома суб’єктів господарювання роздрібної торгівлі

Дата: 23.03.2022 16:47

Відповідно до доручення начальника Вознесенської районної військової адміністрації від 21.03.2022 року №515/02-02-23 «Про забезпечення контролю за встановленням суб’єктами господарювання роздрібної торгівлі цін на деякі товари на території  Вознесенського району» доводимо до відома  суб’єктів  господарювання роздрібної торгівлі щодо  недопущення  необґрунтованого підвищення цін в умовах воєнного стану на території Єланецької територіальної громади на такі товари: борошно пшеничне, макаронні вироби, батон, хліб, крупа гречана, крупа вівсяна, свинина, яловичина, птиця (тушки курячі), молоко, масло вершкове, сметана, яйця курячі, олія соняшникова, цукор кристалічний, капуста білокачанна, цибуля ріпчаста, буряк, морква, картопля, етанол (розчин 96%), не стероїдні протизапальні лікарські засоби вітчизняні, антибактеріальні лікарські засоби вітчизняні, бензин (марки А-92, А-95), дизельне паливо, газ скраплений для автомобілів.