Дата: 16.03.2022 11:56

???????????? ОГОЛОШЕННЯ??????

Єланецька селищна рада попереджає про заборону спалювання сухої трави, залишків рослинності, сміття та побутових відходів, розпалювання багаття в паркових зонах та поблизу лісових масивів!!!

Зараз наша країна переживає важкі часи, з кожним днем ми виборюємо право на життя! Сьогодні, як ніколи, ми маємо бути свідомими та не палити суху траву, такими діями ми збережемо сили рятувальникам, адже зараз усі підрозділи ДСНС переведені на посилений варіант несення служби.

Порушення заборони випалювання сухої рослинності або її залишків карається відповідно до чинного законодавства!

Крім того, спалювання сухої трави у воєнний час буде прирівнюватись до диверсій і будуть прийматись відповідні міри!

У зв’язку з вищезазначеним, Єланецька селищна рада звертається до громадян з проханням, дотримуйтесь правил пожежної безпеки, відмовтесь від спалювання сміття й рослинних залишків! Якщо ви бачите, як інші палять листя та траву – поясніть, чому це не слід робити та телефонуйте за номером 102.