Інформація для населення

Дата: 24.02.2022 11:50

Шановна громадо, доводимо до вашого відома, що  Єланецька селищна рада працює цілодобово, всі комунальні послуги на території громади  – надаються організаціями безперебійно.

КНП «Єланецька лікарня» та КНП «Єланецький центр первинної медико-санітарної допомоги» Єланецької селищної ради працюють у звичному режимі.

Звертаємо вашу увагу, що забезпечення питною водою населення відбувається по заявками до ЄСКП «Єланецьводопостач» в кількості не більше 2,5м3 .

Для безпеки життя, діти закладів загальної середньої освіти та закладів  дошкільної освіти залишаються вдома, навчання проходить в дистанційному режимі.

Балансоутримувачам захисних споруд, які знаходяться на території Єланецької селищної ради, надано доручення забезпечити вільний доступ до них.

У разі необхідності звертайтеся за телефоном  (05159) 9-13-04.