Відбулося засідання постійної комісії селищної ради з питань житлово-комунального господарства, приватизації та майна комунальної власності, депутатської діяльності, етики, законності, захисту прав людини та антикорупційної діяльності

Дата: 21.02.2022 15:57

21 лютого  відбулося засідання постійної комісії селищної ради з питань житлово-комунального господарства, приватизації та майна комунальної власності, депутатської діяльності, етики, законності, захисту прав людини та антикорупційної діяльності під головуванням депутата Єланецької селищної ради Олексія Шапошника.

На порядок денний засідання було винесено та розглянуто 12 питань, які стосувались оренди об’єктів нерухомого майна комунальної власності, затвердження переліку проєктів селищної ради для участі в щорічному обласному конкурсі проєктів та програм розвитку місцевого самоврядування у 2022 році, прийняття до комунальної власності майна, проведення ремонтних робіт дорожнього покриття, затвердження Цільової програми територіальної оборони Єланецької селищної ради на 2022-2026 роки та інше.

З питань, що розглядались на засіданні комісії,  внесені пропозиції  та рекомендовано селищному голові винести  їх на розгляд чергової сесії.