Відбулося засідання постійної комісії з питань земельних ресурсів, соціального розвитку, екології та благоустрою

Дата: 21.02.2022 14:55

21 лютого під головуванням Валерія Моргуна відбулося засідання постійної комісії селищної ради з питань земельних ресурсів, соціального розвитку, екології та благоустрою. У роботі комісії взяли участь селищний голова Любов Баденко, начальник відділу земельних ресурсів та агропромислового розвитку Людмила Шатохіна, депутати селищної ради восьмого скликання.

На порядок денний засідання було винесено 21 питання, із них: надання дозволів на розробку документації із землеустрою, укладення угод про соціальне партнерство, затвердження документації із землеустрою, укладення договорів оренди землі, внесення змін до діючих договорів та ін.

Всі питання винесені на розгляд комісії розглянуті.  По більшості питань комісією внесені рекомендації шляхом голосування та запропоновано селищному голові Любові Баденко включити питання до порядку денного 18 сесії.