Звернення Єланецького селищного голови з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав

Дата: 15.02.2022 14:18

Шановні воїни-інтернаціоналісти!

Прийміть щирі вітання з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав.

Це день пам’яті про сумнозвісні події війни в Афганістані та на території інших держав, вшанування усіх воїнів – інтернаціоналістів, кому довелося воювати в чужих країнах.

Окрім Афганістану українці також несли службу в Лівані, Єгипті, Ефіопії, Іраку, Анголі, Сьєрра-Леоне, Ліберії, Угорщині, Чехословаччині, Югославії, Боснії та Герцеговині, Косово. І куди б не закидала їх доля, вони завжди були прикладом людської відданості, героїзму та мужності.

Висловлюємо шану й подяку всім ветеранам трагічної війни в Афганістані та українським воїнам-миротворцям за відвагу, доблесть, вірність присязі і честі.

В глибокій скорботі схиляємо голову перед пам’яттю тих, хто загинув вдалині від Батьківщини. Слова вдячності адресуємо всім, хто живе поряд з нами. Від усього серця бажаємо вам і вашим родинам миру та добра, здоров’я, щастя й сімейного благополуччя.

З повагою Любов Баденко, Єланецький селищний голова