На Єланеччині вшанували загиблих воїнів-інтернаціоналістів

Дата: 14.02.2022 17:38
Кількість переглядів: 2045

Вшанування світлої пам'яті тих, хто загинув у «афганському пеклі», а також всіх воїнів-інтернаціоналістів  стало вже традицією на Єланеччині. Традицією, яка має всі підстави для того, аби передаватися із покоління в покоління. Пам’ятати про тих, хто сьогодні не з нами, віддати честь загиблим у страшних війнах – наш священний обов’язок.

Напередодні Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав, який відзначають 15 лютого, Єланецький селищний голова Любов Баденко, начальник відділу соціального захисту населення Тетяна Ліснічук, староста Маложенівського старостинського округу Тетяна Козуб, староста Ясногородського старостинського округу Руслан Готшалюк, воїни-інтернаціоналісти Олександр Курочкін та Віталій Кирильчук поклали квіти на могили загиблих воїнів  Володимира Розкидного  у с.Маложенівка та Анатолія Домашевича у с.Михайлівка.  Присутні схилили голови у скорботній хвилині мовчання  і висловили слова шани та поваги тим, хто загинув, виконуючи миротворчу справу, захищаючи право кожного з нас на свободу та територіальну цілісність нашої держави.

Фото без описуФото без опису??????Фото без описуФото без опису?