Привітання селищного голови з Днем святого Валентина

Дата: 14.02.2022 14:03

Шановна громадо!

Щиро вітаю з Днем святого Валентина, святом усіх закоханих, який у багатьох країнах світу відзначають 14 лютого. У це чудове романтичне свято, коли  вже чутний боязкий подих весни, хочу привітати вас самими теплими і щирими словами! Нехай у ваших душах розквітнуть перші весняні квіти, даючи дорогу новим чи старим, але головне – великим, світлим, чистим почуттям. Життя є любов, тому без любові життя неможливе! Бажаю Вам не тільки в свято, але і щодня отримувати знаки уваги і любові, кохати і бути коханими! Нехай серед святкових валентинок обов’язково буде та сама, від єдиної, коханої і головної в житті людини, і нехай все складеться! Зігріємо один одного теплом, подаруємо усмішки і ніжність, радість спілкування. Давайте зберігати і оберігати наші почуття – назва яким Любов.

З повагою Любов Баденко, Єланецький селищний голова