Продовжуються роботи по благоустрою

Дата: 11.02.2022 14:33

Санітарний стан та благоустрій територій -  це візитівка кожної громади. Тому прибирання та впорядкування території розпочато по всіх населених пунктах громади.

Цього тижня працівники по благоустрою селищної ради проводять санітарну обрізку дерев по проспекту Незалежності, у Великосолонівському старостинському окрузі ремонтували огорожі біля спортивного та дитячого майданчиків, впорядковували територію в центрі села, в селі Великосербулівка прибирали території біля адмінбудинку, у Водяно-Лоринському старостаті прибирали територію на ігровому майданчику від обрізаних гілок та листя, в Маложенівському старостинському окрузі – вирубували парослі та вивозили сміття, в Малоукраїнському - працівники по благоустрою спільно із працівниками клубної та бібліотечної філій робили косметичний ремонт у кімнаті відпочинку для організаційних заходів та у приміщенні відділення "Укрпошти " в адмінбудинку, а також розчищали чагарники у парку по вул. Азарова села Малоукраїнка. У Нововасилівському старостинському окрузі на території  села  Малодворянка  проведено прибирання кладовища, в селі  Ольгополь  розчищали обочини біля автобусної зупинки в центрі, в селі Нововасилівка продовжено прибирання та розчищення від парослі території біля    Монументу Слави, а також проведено заміну електроламп вуличного освітлення, Ясногородський старостат проводить санітарну обрізку дерев та заміну електроламп вуличного освітлення.

Шановні жителі нашої громади! Просимо Вас бути свідомими та своєчасно проводити роботи з наведення благоустрою на територіях прилеглих до ваших домогосподарств