Відбулося засідання комісії по розгляду заяв щодо надання соціального житла

Дата: 03.02.2022 11:42

В комунальній власності Єланецької селищної ради перебуває соціальне житло, яке складається із двох однокімнатних квартир в смт Єланець по проспекту Незалежності будинок №14А. Дане житло було придбане за державні кошти для тимчасового проживання осіб, які мають статус дітей-сиріт, дітей позбавлених батьківського піклування.

До Єланецької селищної ради надійшли три заяви від осіб даної категорії. Комісія, створена розпорядженням селищного голови, яка розглянула заяви, внесла пропозиції щодо осіб, які відповідно до поданих документів, найбільш потребують поліпшення житлових умов.

Рішення про надання житла буде розглядатися на засіданні виконавчого комітету у лютому місяці  2022 року.