Робоча нарада із старостами старостинських округів громади

Дата: 02.02.2022 16:30

2 лютого під керівництвом селищного голови Любові Баденко відбулась робоча нарада з старостами старостинських округів за участю  заступників селищного голови Олександра Селютіна, Людмили Клобукової, начальника фінансового відділу Алли Склярової, начальник відділу бухгалтерського обліку та звітності Тетяни Вагіної, начальника відділу соціального захисту населення Тетяни Ліснічук, головного лікаря КНП «ЦПМСД» Валентини Мачушенко, начальника відділу культури, молоді, туризму та охорони  культурної спадщини Тетяни Савельєвої.

Під час наради  було обговорено ряд питань, зокрема про підсумки  виконання бюджету по старостинських округах за 2021 рік та  планові показники на 2022 рік, стан роботи з сім’ями, які опинилися в складних життєвих обставинах, зміни в умовах оплати праці медичних працівників та проблемні питання медичних закладів громади, пріоритети галузі культури на 2022 рік та основні вимоги до звітності та контролю, реалізацію заходів Програми економічного і соціального розвитку громади на 2021-2023 роки у 2022 році, організацію  благоустрою на території населених пунктів у 2022 році, організацію перевірок роботи пересувних відділень «Укрпошти» на території старостинських округів, використання бюджетних коштів у 2022 році.

По завершенню робочої наради Любов Баденко надала ряд доручень старостам та закликала присутніх до співпраці.