Річниця вшанування пам’яті нашого земляка – загиблого воїна АТО Олександра Отреп’єва

Дата: 21.01.2022 16:34

21 січня 2021 року в районі с. Водяне, Луганської області при виконанні службових обов’язків, захищаючи суверенітет і територіальну цілісність України, загинув навідник відділення батальйону морської піхоти 36-ї окремої бригади морської піхоти ім. контр-адмірала М. Білинського -  Отрєп’єв Олександр Сергійович, 28.07.1992 року народження, від вогнепального кульового наскрізного поранення шиї, не сумісного з життям.

Сьогодні, 21 січня 2022 року, з нагоди річниці загибелі Олександра Отреп’єва, вшанувати пам’ять Героя, покласти квіти до могили воїна, в селі Приют, прийшли перший заступник селищного голови Олександр Селютін, заступник селищного голови Людмила Клобукова, начальник відділу соціального захисту населення Тетяна Ліснічук, староста Нововасилівського старостинського округу Людмила Полякова, військовий комісар Віктор Бабич, друзі, рідні, бойові товариші – побратими, які не забувають про згорьовану горем матір Героя Тетяну Володимирівну., яка віддала свого сина за нас усіх, за наше вільне життя на українській землі.

Низько схиляємо голови перед могилою воїна та дякуємо тим мужнім захисникам, завдяки яким, ми живемо спокійним, мирним життям.

Сумуємо… Пам’ятаємо…

Спочивай з миром, Герою, у Небесному Війську!

Герої не вмирають! Вічна слава Герою!