Засідання виконавчого комітету селищної ради

Дата: 21.01.2022 14:49

20 січня 2022 року під головуванням селищного голови Любові Баденко  відбулося засідання виконавчого комітету Єланецької селищної ради. На порядок денний було винесено 20 питань. Серед них: питання органу опіки та піклування, затвердження заходів до Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та святкування в громаді Дня закоханих, також питання, що стосувалися житлово-комунального господарства, розгляд заяв громадян, які перебувають у складних життєвих обставинах, потребують лікування. Одним із питань було розглянуто депутатське звернення депутата обласної ради Тетяни Демченко щодо впровадження нового перспективного меню в закладах освіти в населених пунктах громади з 01.01.2022 р.

По питанню харчування в закладах освіти доповіла начальник відділу освіти та спорту селищної ради Тетяна Бурлака. Виступили старости, а також заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради Людмила Клобукова, які протягом тижня відвідували, як школи так і дитячі дошкільні заклади з метою аналізу страв, їх смакових якостей, а головне, яка думка дітей щодо нового меню. Зверталася увага на кількість відходів після обідів у їдальнях. Заслухавши всі думки, було вирішено, до кінця січня 2022 року продовжити контроль за якістю харчування і за результатами зробити висновки та прийняти відповідні рішення.

Всі питання порядку денного були розглянуті і прийняті відповідні рішення.