Проведення перевірок щодо дотримання карантинних обмежень

Дата: 04.01.2022 11:07

Фото без опису   Робочою групою з питань перевірки дотримання санітарного законодавства, протиепідемічних заходів під час карантину на території  Єланецької селищної ради, створеною на засіданні комісії ТЕБ і НС протокол від 20 січня 2021 року № 1, проводиться перевірка об’єктів господарювання щодо дотримання протиепідемічних заходів. До складу робочої групи входять представники Національної Поліції, Держпродспоживслужби та селищної ради.

Станом на 04.01.2022 року двома рейдовими групами  перевірено 30 об’єктів, з яких: 10 закладів громадського харчування, 19 суб’єктів господарювання сфери торгівельного та побутового обслуговування населення, 1 продовольчий  ринок.