Дякуємо за допомогу у розчищенні доріг громади від снігу

Дата: 29.12.2021 14:41

28 січня по всій Миколаївській  області спостерігалось ускладнення погодних умов: мокрий сніг, посилення вітру, ожеледиця на дорогах.  Не обійшла негода і Єланецьку громаду. Не словом, а ділом долучилися небайдужі мешканці і підприємства до розчищення доріг населених пунктів громади.

Єланецький селищний голова Любов Баденко, старости та жителі громади щиро дякують голові ФГ «Гавенко І.В.» Гавенку І.В. та механізатору Нагібіну Д.С. (с.Великосербулівка), керівникам ДП «Дункан Агро» Давиденку Н.О., Бондару О.О. та механізатору Кирияку М.Г. (с.Водяно-Лорине), директору ТОВ «Новий Сад» Тотоонову С.Х. та механізатору Чабаненко О.В. (с.Малоукраїнка), директору ПП "Хлібороб –Агро" Пишній М.С. та механізатору Шерстію Є.А. , директору ТОВ «Софія Гран-кар’єр» Шевченку В.Г. (с.Малодворянка), директору СТОВ «Агро-Темп» Росохатому В.М. та механізатору Мальченку І. (с. Велика Солона), одноосібникам Новохатьку А.А., Черняку А.В., директору ТОВ «Софія Гран-кар’єр» Шевченку В.Г., директору ТОВ Агрофірма «Атіка» Лептузі І.О. та механізатору Куріченку В.В. (с.Нововасилівка), директору ФГ «ЛАН-Ю» Свиденко Ю.П. та механізатору Свиденку І.С., директору ПСП "Агрофірма "Авангард" Демченку Г.П. та механізатору Сербулу В.Л., голові ФГ «Добробут» Добрянському Є.І. (с.Возсіятське), одноосібнику Погорєлову В.С., Єланецькому дорожньому підприємству «Вознесенський райавтодор ДП «Миколаївоблавтодор» (с.Ясногородка), директору АТД «Гарант» Бугай О.А.та механізатору Сінчуку К., голові ФГ «Бурденюк В.Д.» Бурденюку В.Д. та механізатору Косюку В. (с.Маложенівка), голові ФГ "Січевський В.М." Січевському В.М. та механізатору Самофалу С. (с.Калинівка), голові ФГ «Вікторія» Устяновському М.Б., директору ТОВ Агрофірма "Атіка" Лептузі І.О.та механізатору Куріченку В.В., директору ФГ "Мирослава" Маляренку С.В. (с.Ольгополь), Єланецькому дорожньому підприємству «Вознесенський райавтодор ДП "Миколаївоблавтодор", голові ФГ «Гулін В.А.» Гуліну О.В. та механізатору Кіку В.

Тож велика подяка керівникам підприємств та механізаторам за співпрацю, надану спецтехніку.  Приємно відзначити, що у даному питанні ми працюємо скоординовано та злагоджено на добробут нашої громади!

Добрі справи не залишаються непоміченими – вони як маяки світять тим, хто чекає допомоги. Надаючи допомогу в цей нелегкий для всіх нас час, ви даєте надію, що разом ми подолаємо будь-які негаразди.

Нехай ваша доброта і щедрість повернуться до вас сторицею. Бажаємо вам усіляких гараздів, здоров’я, процвітання і побільше тепла на вашому життєвому шляху. Сподіваємося на подальшу плідну співпрацю для підтримки нашої громади.