Привітання з Днем Святого Миколая!

Дата: 17.12.2021 17:06

Шановні дорослі та маленькі жителі Єланечинни!

Від щирого серця вітаю всіх з Днем Святого Миколая!

Це світле, добре, багатолюдне й веселе свято Дня Святого Миколая здавна називають найпершим із різдвяних та новорічних свят, яке традиційно уже уособлює в собі початок великого всенародного Новоріччя. Водночас День Святого Миколая – це своєрідний символ людської надії і віри у своє краще майбутнє.

Українці  здавна вважають Святого Миколая своїм покровителем, вихователем та заступником дітей і юнацтва. У цей день навіть дорослі починають вірити в чудеса, а діти з нетерпінням чекають ранку, щоб зазирнути під подушку або в чарівний чобіток, адже так приємно знайти в ньому подарунки. Святий Миколай прославився своєю добротою і готовністю допомогти кожному, хто потребує. Наймолодшим він приносить подарунки, а дорослих спонукає до милосердя, співчуття та доброти. То ж прийміть найщиріші вітання зі святом, яке обо'язково запам'ятається приємними несподіванками, гарним настроєм, подарунками та неповторними враженнями. Хай молитва Святого Миколая завжди оберігає наші родини і у кожній оселі панують добробут та злагода.

Сердечно бажаю усім здоров'я, добра та сімейного тепла.

Вірте в диво і робіть його самі!

Гарного і веселого вам свята!

Любов БАДЕНКО, Єланецький селищний голова