Засідання постійної комісії з питань соціального захисту, культури, освіти, медицини та спорту, засобів масової інформації, побутового обслуговування населення, молодіжної політики та духовності

Дата: 17.12.2021 16:56
Кількість переглядів: 2020

17 грудня відбулося засідання постійної комісії селищної ради з питань соціального захисту, культури, освіти, медицини та спорту, засобів масової інформації, побутового обслуговування населення, молодіжної політики та духовності.

На порядок денний засідання було винесено 4 питання.

1. Про внесення змін до Програми економічного і соціального розвитку Єланецької селищної ради на 2021-2023 роки.

Доповідач: Селютін О.М., перший заступник Єланецького селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради.

2. Про організацію харчування в комунальних закладах дошкільної освіти Єланецької селищної ради на 2022 рік.

Доповідач: Бурлака Т.Ю., начальник відділу освіти та спорту Єланецької селищної ради.

3. Про організацію харчування учнів закладів загальної середньої освіти Єланецької селищної ради на 2022 рік.

4. Про ліквідацію комунального закладу «Малодворянський заклад дошкільної освіти «Промінець» Єланецької селищної ради Миколаївської області.

Крім того, було обговорено й ряд інших питань, включених до порядку денного чергової сесії.  По всім питанням враховано відповідні рекомендації комісії.