Відбулося засідання постійної комісії з питань земельних ресурсів, соціального розвитку, екології та благоустрою

Дата: 15.12.2021 17:08

15 грудня під головуванням Валентина Саркісяна відбулося засідання постійної комісії селищної ради з питань земельних ресурсів, соціального розвитку, екології та благоустрою. У роботі комісії взяли участь селищний голова Любов Баденко, перший заступник селищного голови Олександр Селютін, депутати селищної ради восьмого скликання.

На порядок денний засідання було винесено 22 питання: надання дозволів на розробку документації із землеустрою, укладення угоди про соціальне партнерство, затвердження документації із землеустрою, укладення договорів оренди землі та договорів про відшкодування втрат бюджету за фактичне землекористування, внесення змін до діючих договорів оренди землі. Депутати обговорили проєкти рішень, що стосуються земельних відносин на території Єланецької селищної ради. Було внесено пропозиції  і рекомендовано селищному голові винести  питання на розгляд 16 сесії.