Освячення каплички в селі Ясногородка

Дата: 09.12.2021 18:51

Сьогодні, 9 грудня 2021 року, в селі Ясногородка відбулося освячення каплички. Ініціативу  старости Ясногородського старостинського округу  Руслана Готшалюка підтримали жителі села, небайдужі громадяни, сільгоспвиробники, колеги та працівники селищної ради. Так усією громадою вдалося завершити будівництво молитовної будівлі,  в якій до Пресвятої Богородиці може звернутись кожен бажаючий зі святою молитвою  у  радості і в горі.

Освячення провели  Благочинний Єланецького Благочинного округу протоієрей Миколай Фатич, протоієрей Василь Головчак та ієрей Георгій. Святі отці  звернулися до прихожан та подякували за будівництво святого місця для богослужінь і молитов, побажали усім  міцного здоров’я, родинного затишку та Божого благословення. До вітань приєдналася селищний голова Любов Баденко, яка висловила слова  вдячності усім, хто попрацював для створення цієї невеличкої святині і вручила  Почесну грамоту селищної ради  за активну життєву позицію та вагомий особистий внесок у вирішення проблем територіальної громади старості Ясногородського старостинського округу  Руслану Готшалюку та  Подяки селищної ради за безпосередній особистий внесок у завершення будівництва Сугаю Йосипу Павловичу, Паламарю Ігорю Олександровичу і Руссу Сергію Івановичу.