Засідання виконавчого комітету Єланецької селищної ради

Дата: 09.12.2021 15:51

Фото без опису09 грудня 2021 року у Малому залі Єланецької селищної ради під головуванням селищного голови  Любов Баденко відбулося засідання виконавчого комітету.

Під час засідання розглянуто 15 питань.  Із них: питання органу опіки та піклування, затвердження переліку об’єктів для відбування адміністративного стягнення та покарання у виді громадських робіт на яких судом накладено таке стягнення, присвоєння поштової адреси, надання одноразової матеріальної допомоги, встановлення обмежувачів швидкості руху транспорту у селі Возсіятське та ін.

По всіх питаннях прийнято відповідні рішення.