Відбулося засідання комісії з наповнення бюджету

Дата: 09.12.2021 10:56

08 грудня під головуванням селищного голови Баденко Л.В. відбулося засідання комісії з наповнення бюджету.

У роботі комісії взяли участь голова постійної комісії Єланецької селищної ради з питань планування бюджету, фінансів, соціально-економічного розвитку та інвестицій  Гавенко Т.Д., перший заступник селищного голови Селютін О.М., начальник відділу земельних ресурсів та агропромислового розвитку Шатохіна Л.І., начальник Єланецької ДПІ Ярмощук С.А., начальник фінансового відділу Склярова А.В., староста сіл Ясногородка, Крутоярка, Гражданка, Новоявленка, Михайлівка, Півні, Бугорок Готшалюк Р.В., інспектор із земельних питань Хом’як А.П.

Під час засідання було розглянуто питання сплати громадянами податку на дохід (ПДФО) за результатами річного декларування доходів. Було акцентовано увагу на сплаті ПДФО (720 грн/га) з орендної плати за паї (4000 грн/га).

За результатами засідання було надано доручення старості та начальнику відділу земельних ресурсів та агропромислового розвитку апарату селищної ради.