Громадські слухання по обговоренню проєкту містобудівної документації

Дата: 07.12.2021 16:33

07 грудня 2021 року під головуванням першого заступника Єланецького селищного голови Олександра Селютіна проведено громадські слухання щодо врахування інтересів територіальної громади при обговоренні проєкту містобудівної документації «Детальний план території земельної ділянки орієнтовною площею 0,2500 га для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) за адресою: с. Ольгопіль, вул. Весела, розташованої в межах с. Ольгопіль на території Єланецької селищної ради».

В ході обговорення проекту містобудівної документації його розробником  Атанасовим О.О.  надані роз’яснення щодо проектування детального плану території.

За результатами обговорення присутніми учасниками громадських слухань одноголосно прийнято рішення  підтримати зазначений проєкт детального  плану.