Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства»

Дата: 01.12.2021 15:14

Відповідно до Плану заходів щодо проведення Всеукраїнської  акції «16 днів проти насильства» 30 листопада 2021 року  фахівцем із соціальної роботи комунального закладу «Центр надання соціальних послуг Єланецької селищної ради» Волобоєвою К.Ю., завідувачем відділу соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді  комунального закладу «Центр надання соціальних послуг Єланецької селищної ради» Добровольською  Н.М. , старшим інспектором  ювенальної  превенції відділення №1  Вознесенського РУ Миколаївського  ГУНП України Антонюком  В.В. за участю заступника директора з навчально – виховної роботи  Єланецького професійного аграрного ліцею Спину О.І. проведено години спілкування  з учнями  першого та другого курсів ліцею на теми «Захист дітей від насильства та жорсткої поведінки», «Шлях протидії торгівлі людьми». В ході проведення просвітницької роботи учням та педагогам роздано буклети, брошури, листівки та плакати.

З метою привернення уваги молоді до проблем подолання насильства та боротьби з торгівлею людьми в комунальному закладі «Публічна бібліотека» триває інформаційно-просвітницька виставка «Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства». На виставці представлено інформаційний матеріал на тему «Розірви коло насильства», «Насильство – це сміття, яке треба виносити з дому»,  «Домашнє насильство: що робити, куди звертатись?», «Домашнє насильство: алгоритм дій».