Засідання постійної комісії селищної ради з питань планування бюджету, фінансів, соціально-економічного розвитку та інвестицій

Дата: 30.11.2021 17:24

Сьогодні, 30 листопада 2021 року, депутати селищної ради під головуванням Тетяни Гавенко  провели чергове засідання постійної  комісії  селищної ради з питань планування бюджету, фінансів, соціально-економічного розвитку та інвестицій, у якому взяли участь селищний голова Любов Баденко, секретар селищної ради  Анастасія Дереглазова, перший заступник селищного голови Олександр Селютін, заступник селищного голови Людмила Клобукова, начальник фінансового відділу Алла Склярова, головні розпорядники коштів селищного бюджету.

Депутати обговорили ряд актуальних питань, серед яких  внесення змін  до Програми економічного і соціального розвитку Єланецької селищної ради на 2021-2023 роки, внесення доповнень до Комплексної  Програми соціального захисту населення «Турбота»,  доцільність вступу до Всеукраїнської  асоціації органів місцевого самоврядування «Асоціація міст України». Детально разом з головними розпорядниками коштів  зупинились на питаннях внесення змін до бюджету територіальної громади на 2021 рік, проаналізували надані клопотання щодо виділення та перерозподілу коштів та задовольнили найнагальніші потреби.

Також члени постійної комісії  погодили  план діяльності з підготовки проєктів регуляторних актів на наступний рік та узгодили  перелік питань, які пропонуються на розгляд чергової  15 сесії селищної ради восьмого скликання.