Дата: 26.11.2021 16:17

У закладах загальної середньої освіти Єланецької селищної ради відбулися заходи до Дня пам’яті жертв Голодоморів. Начальник відділу освіти та спорту Єланецької селищної ради Т.Ю. Бурлака та В.О. Горощук, головний спеціаліст відділу освіти та спорту Єланецької селищної ради, взяли участь у заходах Єланецького закладу загальної середньої освіти
І–ІІІ ступенів, які проходили під девізом «Україна пам’ятає – світ визнає!». Жива інсталяція «Ти приніс мені яблуко?» із запаленими свічками під жалібні звуки скрипки у виконанні Слободніченко Марії переносили учасників зустрічі у ті страшні роки Голодоморів 1932–1933 років.
Продовженням вшанування пам’яті жертв Голодоморів став виховний захід «Голодомор 1932–1933 рр. – геноцид українського народу» проведений Турчевською Н.П., вчителем історії Єланецького закладу загальної середньої освіти І–ІІІ ступенів.
Працівники відділу освіти та спорту Єланецької селищної ради, учні, педагоги та батьки всіх закладів освіти взяли участь у Всеукраїнській акції «Запали свічку пам’яті» до Дня пам’яті жертв Голодоморів.