Засідання громадської комісії з житлових питань

Дата: 24.11.2021 16:20

24.11.2021 р. в Єланецькій селищній раді відбулося засідання громадської комісії з житлових питань, яка була створена рішенням виконавчого комітету селищної ради.

Заступником голови комісії, Оленою КИРИЛЬЧУК було винесено на розгляд сім питань, які стосувалися квартирного обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов, надання комунального житла мешканці села Камянка в тимчасове користування, про взяття на квартирний облік дітей-сиріт. Крім того, розглянуто проект Порядку виплати грошової компенсації на придбання житла для учасників АТО/ООС, ліквідаторів наслідків аварії на Чорнобильській АЕС.

По даних питаннях з урахуванням внесених пропозицій та рекомендацій підготовлено проекти рішень виконавчого комітету, що стосуються житлових питань.