Інформація від Єланецької районної філії Миколаївського обласного центру зайнятості

Дата: 10.11.2021 13:44

Фото без описуШановні клієнти служби зайнятості!

Миколаївщина перейшла у червону зону!

НАДАННЯ ПОСЛУГ КЛІЄНТАМ Миколаївської обласного обласної служби зайнятості з 08.11.2021 здійснюється ДИСТАНЦІЙНО будь-якими засобами комунікації (телефонний зв'язок, електронні засоби тощо).

У зв’язку з тим, що обслуговування та надання послуг з пошуку роботи здійснюється дистанційно, тому зареєстрований безробітний відповідно до його Індивідуального плану працевлаштування у спосіб, погоджений з кар’єрним радником, ПОВИНЕН САМОСТІЙНО підтвердити НАМІР перебування у статусі безробітного та поінформувати про заходи, які НИМ ВЖИТІ з метою працевлаштування, та виконання рекомендацій, що були надані кар’єрним радником.

Звертайтеся до свого кар’єрного радника засобами телефонного чи електронного зв’язку.

Для оперативного розв'язання питань, що входять до компетенції фахівців служби зайнятості, звертайтеся до працівників Єланецької районної філії Миколаївського обласного центру зайнятості за:

електронною адресою yelan@ocz-mk.gov.ua або за телефонами:

• ЗАБРОДСЬКА Тетяна Олександрівна – 05159 9 11 08
  • МЕЛЬНИК Олена Володимирівна – 05159 9 11 08
  • РОСОХАТА Ольга Василівна – 05159 9 11 08

Реєстрація безробітних здійснюється через портал державних послуг «ДІЯ»

Працюємо з Вами та для Вас!