Проведення перевірок робочою групою щодо дотримання санітарного законодавства, протиепідемічних заходів та виконання карантинних обмежень суб’єктами господарювання на території Єланецької селищної ради станом на 09.11.2021 року

Дата: 09.11.2021 08:37

Робочою групою з питань перевірки дотримання санітарного законодавства, протиепідемічних заходів під час карантину на території  Єланецької селищної ради, створеною на засіданні комісії ТЕБ і НС протокол від 20 січня 2021 року № 1, проводиться перевірка об’єктів господарювання щодо дотримання протиепідемічних заходів. До складу робочої групи входять представники Національної Поліції, Держпродспоживслужби та селищної ради.

Станом на 09.11.2021 року двома рейдовими групами перевірено 17 об'єктів, з яких: 1 автобус, 3 заклади громадського харчування, 12 магазинів, 1 продовольчий ринок. Виявлено 5 адміністративних правопорушень, складено 5 постанов за ч.2 ст. 44-3 КУпАП.