Висловлюємо щирі співчуття

Дата: 05.11.2021 13:09

Висловлюємо щирі співчуття депутату Єланецької селищної ради Василю Васильовичу Богданцеву з приводу смерті батька – Василя Івановича Богданцева.

Вся наша громада розділяє Ваше горе, адже пішла з життя найдорожча та найрідніша для Вас людина, дружній, працьовитий, дбайливий господар, один із ліквідаторів аварії на Чорнобильській атомній електростанції нашої громади.

На жаль, словами важко загоїти на серці страшну рану від втрати, важко знайти слова втіхи, коли зупиняється серце чоловіка, батька, дідуся, проте світлі спогади про Василя Івановича, який чесно і гідно прожив життя, завжди будуть сильнішими за смерть. Світла пам’ять та земля йому пухом, нехай спить спокійно, а Господь дарує його душі Царство Небесне.

Світла і вічна пам’ять.