28 жовтня - День визволення України від фашистських загарбників

Дата: 28.10.2021 08:25

Шановні жителі Єланецької громади!

Від щирого серця вітаю Вас із 77-ою річницею визволення України від фашистських загарбників!

В ці дні ми вшановуємо пам’ять всіх, хто відстояв Батьківщину у роки Другої світової війни. Ми дякуємо кожному, хто саможертовно наближав перемогу – військовим, учасникам партизанського руху, медикам, працівникам в тилу. Ваша любов до України, самовідданість та мужність є прикладом для прийдешніх поколінь. У теперішній нелегкий для країни час пам’ять про славних предків надихає українців на захист незалежності нашої Батьківщини.

Бажаю вам, шановні ветерани, міцного здоров’я, невичерпної життєвої енергії та довгих років життя.

Всім жителям громади бажаю добра і здоров’я, миру і злагоди, плідної праці та вагомих здобутків задля процвітання рідної землі, зміцнення і розбудови незалежної України.

З повагою,

Єланецький селищний голова Любов Баденко