Засідання комісії ТЕБ і НС

Дата: 25.10.2021 17:40

25 жовтня 2021 року відбулося засідання позачергове засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій Єланецької селищної ради. На засідання комісії виносилися нагальні питання, а саме:

•  щодо встановлення «червоного» рівня епідемічної небезпеки поширення COVID-19 та запровадження посилених протиепідемічних обмежень на території Єланецької селищної ради Вознесенського району Миколаївської області. Комісія вирішила забезпечити виконання на території Єланецької селищної ради Миколаївської області обмежувальних протиепідемічних заходів, передбачених           пунктом 35 постанови Кабінету Міністрів України від 09 грудня 2020 року      №1236 «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом           SARS-CoV-2» (зі змінами), та передбачених рішенням регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій при облдержадміністрації (від 23.10.2021 року протокол №30)
  • про стан готовності територіальної підсистеми Єланецької селищної ради ЄДС ЦЗ Миколаївської області до дій в складних погодних умовах осінньо-зимового періоду 2021/2022 року.

Керівникам підприємств, установ та організацій надано протокольні доручення щодо виконання відповідних заходів до вказаних строків.