Засідання виконавчого комітету Єланецької селищної ради

Дата: 22.10.2021 15:39

Сьогодні, 22 жовтня 2021 року, відбулося засідання виконавчого комітету Єланецької селищної ради під головуванням селищного голови Любові Баденко. На засіданні було розглянуто низку питань щодо забезпечення життєдіяльності громади.

Під час засідання, членами виконкому було прийнято 4 рішення, що стосувалися питань органу опіки та піклування, надання одноразової матеріальної допомоги громадянам, які опинилися в тяжкій життєвій ситуації через хворобу. Крім того, питання соціального захисту населення, присвоєння поштових адрес об’єктам нерухомого майна, створення фонду захисних споруд цивільного захисту та ін.

Перший заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради Олександр Селютін поінформував про стан підготовки документів з метою укладення договорів по забезпеченню природним газом для проходження опалювального періоду обєктів соціальної сфери.

Член виконкому, головний лікар Єланецької первинної медико-санітарної допомоги Валентина Мачушенко поінформувала про ситуацію із захворюванням на COVID-19, створення умов для прийому хворих, а також закликала старост провести роз’яснювальну роботу серед населення щодо необхідності проведення щеплення від коронавірусної хвороби.

Засідання пройшло у діловому та конструктивному руслі.