Засідання постійної комісії з питань соціального захисту, культури, освіти, медицини та спорту, засобів масової інформації, побутового обслуговування населення, молодіжної політики та духовності

Дата: 20.10.2021 14:50

19 жовтня 2021 року під головуванням Козуб К.М., відбулося засідання постійної комісії Єланецької селищної ради з питань соціального захисту, культури, освіти, медицини та спорту, засобів масової інформації, побутового обслуговування населення, молодіжної політики та духовності.

Розглянуто питання:

1.Про внесення змін до бюджету Єланецької селищної територіальної громади на 2021 рік

Доповідач: Склярова А.В., начальник фінансового відділу Єланецької селищної ради

2. Про утворення старостинських округів.

Доповідач: Клобукова Л.В.,  заступник Єланецького селищного голови.

3. Про затвердження Порядку проведення громадського обговорення кандидатури старости в старостинських округах Єланецької селищної територіальної громади

Доповідач: Клобукова Л.В., заступник Єланецького селищного голови.

4. Про затвердження плану реорганізації (трансформації) мережі закладів освіти Єланецької селищної ради

5. Про створення філії комунального закладу «Єланецька дитячо-юнацька спортивна школа» Єланецької селищної ради Миколаївської області на базі Куйбишевського закладу загальної середньої освіти І–ІІІ ступенів Єланецької селищної ради Миколаївської області (відділення баскетбол).

6. Про прийняття проєкту рішення «Про ліквідацію Нововолодимирівської філії Єланецького ЗЗСО І-ІІІ ступенів Єланецької селищної ради Миколаївської області у 2022 році та затвердження заходів».

Доповідач: Бурлака Т.Ю., начальник відділу освіти та спорту Єланецької селищної ради.

Всі питання обговорено та прийнято відповідні рекомендації.