Європейський день боротьби з торгівлею людьми

Дата: 20.10.2021 10:28

18 жовтня 2021 року в рамках відзначення у Миколаївській області Європейського дня боротьби з торгівлею людьми на території Єланецької територіальної громади проведено просвітницький захід, який покликаний привернути увагу людей до проблем торгівлі людьми, поширення інформації про те, як можна себе захистити, що потрібно знати, аби не потрапити до небезпечної ситуації сучасного рабства.

За участю відділу соціального захисту населення Єланецької селищної ради, комунального закладу «Центр надання соціальних послуг Єланецької селищної ради» просвітницько – інформаційна акція пройшла в Єланецькій районній філії Миколаївського обласного центру зайнятості, Єланецькому професійному аграрному ліцеї, комунальному закладі «Публічна бібліотека» та відділі освіти і спорту Єланецької селищної ради.

В ході проведення акції функціонувала просвітницька виставка «Торгівля людьми – це сучасне рабство»  та  розповсюджено 163 одиниці листівок, буклетів, брошур і плакатів з питань протидії торгівлі людьми..