Привітання до Всесвітнього Дня пошти

Дата: 08.10.2021 16:36

Шановні працівники та ветерани поштового зв’язку !

Сердечно вітаю вас із професійним святом – Всесвітнім Днем пошти.

Професія поштового працівника відіграє важливу роль у нашому житті. Змінюється час, на заміну старому приходять нові технології. Але навіть з появою інтернету, зручної електронної пошти багато хто з нас традиційно заглядає до звичайної поштової скриньки. З великим задоволенням ми отримуємо новий випуск газети чи журналу, «живого» листа.

Листонош завжди чекають з нетерпінням, адже за будь-яких погодних умов саме вони приносять в наші оселі свіжі новини, доставляють пенсії, приймають комунальні платежі.

Дякую вам, шановні працівники пошти, за сумлінну працю і відданість професії, нехай вона отримає заслужене визнання! Щиро бажаю міцного здоров’я, щастя, благополуччя, любові і тепла рідних на довгі роки!

З повагою, Єланецький селищний голова Любов Баденко