Маестро, будемо жити!

Дата: 06.10.2021 17:14

(Кадр з фільму «В бій ідуть одні старики», Леонід Биков та Вілорій Пащенко у кадрі)

Сьогодні, 05 жовтня 2021 року, в ЦКД «Зоря» відбулася творча зустріч жителів селища з видатним земляком, актором театру і кіно, заслуженим артистом України Вілорієм Івановичем Пащенко, який відомий всім по фільму «В бій ідуть одні старики», де він блискуче зіграв роль лейтенанта Воробйова.                                                                       Фото без описуФото без опису                На зустріч завітали Єланецький селищний голова Любов Баденко та депутат Миколаївської обласної ради Тетяна Демченко. Також в залі були присутні учнівська молодь, вчителі, працівники  селищної ради, бібліотеки, культури  та небайдужі до творчості  Вілорія Івановича Пащенка жителі громади.

Фото без описуФото без опису

Зустріч пройшла в дуже теплій та невимушеній атмосфері. Актор розповідав  про свій життєвий і творчий шлях, співпрацю з Леонідом Биковим та плани зняти фільм-післямову про життєвий і творчий шлях акторів з творчого складу фільму «В бій ідуть одні старики», а також презентував пісню з нового фільму "В бій ідуть одні старики-2", яку гаряче сприйняли всі присутні. На рахунку у Вілорія Івановича участь у понад 90 фільмах, таких як «Ати-бати – йшли солдати», «Комісари», «Як гартувалася сталь», «В лісах під Ковелем»…

Вілорій Іванович вкотре підкорив серця присутніх в залі піснями з кінофільмів та віршами, які щемили серце кожного.

Фото без описуФото без опису

З квітами та словами вдячності поспішали на сцену очільник громади Любов Баденко, депутат обласної ради Тетяна Демченко, вчителі та учні, які ще довго не відпускали актора засипаючи його словами вдячності.

Зустріч  принесла задоволення всім її учасникам, проводжали актора шквалом оплесків.