Єланецьку громаду підключено до платформи ВолонтерU

Дата: 06.10.2021 13:51

Фото без описуШановні Єланчани, друзі, колеги! Раді повідомити Вас про під’єднання Єланецької територіальної громади до платформи ВолонтерU.

Платформа ВолонтерU допоможе нам згуртувати волонтерів та громадські об’єднання для вирішення найболючіших проблем в громаді.

Платформа має вигляд сайту, для користування яким потрібно зареєструватись в ролі волонтера.

Пам’ятай: Волонтерство - добровільна безкорислива суспільно корисна діяльність.

Будемо Вам надзвичайно вдячні, якщо Ви розповсюдите інформацію про платформу серед мешканців Єланецької територіальної громади, щоб якнайбільша кількість людей дізналась про волонтерство і змогли допомогти.

У разі виникнення питань звертайтесь, будь ласка, до асистента за телефоном  (05159) 9-13-20 або пишіть на електронну пошту elan.otg-ekonom@ukr.net