Відбулося засідання постійної комісії з питань земельних ресурсів, соціального розвитку, екології та благоустрою

Дата: 28.09.2021 16:27

28 вересня під головуванням  Валерія Моргуна відбулося засідання постійної комісії селищної ради з питань земельних ресурсів, соціального розвитку, екології та благоустрою. У роботі комісії взяли участь селищний голова Любов Баденко, перший заступник селищного голови Олександр Селютін, заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів влади Людмила Клобукова, начальник відділу земельних ресурсів та агропромислового розвитку Людмила Шатохіна,  депутати Єланецької селищної ради.

На порядок денний засідання було винесено 3 питання: звернення     депутатів Єланецької селищної ради, щодо вирішення питання надання у користування мисливських угідь, про надання згоди на безоплатне прийняття нерухомого майна із спільної власності територіальних громад Миколаївської області у комунальну власність Єланецької селищної ради, про відзначення працівників АПК нагородами.

Депутати обговорили проєкти рішень, внесли пропозиції  і надали рекомендації селищному голові винести  питання на розгляд сесії.