Об’їзд об’єктів будівництва

Дата: 22.09.2021 16:49

Учора, 21 вересня 2021 року, перший заступник селищного голови Олександр Селютін та заступник селищного голови Людмила Клобукова  з робочим візитом відвідали об’єкти громади, на яких ведуться ремонтні та будівельні роботи в рамках  виконання заходів Програми соціально - економічного розвитку Єланецької селищної ради на 2021-2023 роки.

Так, було проінспектовано хід капітального ремонту покрівлі Великосербулівської клубної філії підрядною організацією ТОВ «КОМПАНІЯ ПАУЕР БУД»  в селі Великосербулівка, визначено ряд першочергових заходів, які необхідно виконати, аби запобігти руйнації стелі  у разі погіршення погодних умов. Також посадовці ознайомилися  з ходом будівельних робіт по двох об’єктах в селі Калинівка. На фінішній прямій облаштування тротуарною плиткою  навколишньої території біля  пам’ятника та встановлення пандуса біля Калинівського ФАПУ. Роботи по реалізації проєктів у громаді продовжуються.