21 вересня церковний дзвін велично сповіщав єланчанам – церква Різдва Пресвятої Богородиці в смт Єланець відзначає Храмове Свято

Дата: 21.09.2021 15:32

Фото без описуСьогодні  єланчани та гості селища відзначили Храмове свято Різдва Пресвятої Богородиці.  Святкову Божественну Літургію очолив протоієрей о.Миколай Фатич.

Після завершення Божественної Літургії, в часі котрої линули молитви за Мир в Україні, відбувся традиційний Хресний хід навколо храму з читанням уривків зі святого Євангелія та окропленням  присутніх свяченою водою.

Після святкової служби настоятель храму привітав усіх із величним святом та побажав міцного здоров’я, родинного затишку та Божого благословення, щоб це величне свято наповнило серце кожної людини світлими почуттями Віри, Надії і Любові. Отець Миколай подякував усім хто долучився до відзначення свята на належному рівні. До вітань приєдналися селищний голова Любов Баденко та депутат селищної ради Наталя Кружкова, які побували на Святковій Літургії.

На завершення своїм співом привітав творчий колектив гімназистів під керівництвом Сергія Танасійчука.