17 вересня 2021 року відбулося засідання виконавчого комітету Єланецької селищної ради

Дата: 17.09.2021 13:47

У малому залі Єланецької селищної під головуванням селищного голови Любов Баденко відбулося засідання виконавчого комітету селищної ради. На порядок денний  засідання виконавчого комітету було внесено 14 питань. Члени виконавчого комітету заслухали та обговорили питання порядку денного, що стосувалися як різних сфер життєдіяльності громади, так і окремих її жителів.

Особлива увага була привернута до питань у сфері опіки та піклування, надання матеріальної допомоги на лікування жителям громади. Крім того, підтримано рішення щодо взяття участі у проведенні Всеукраїнської акції «Милосердя» у 2021році, затверджено заходи щодо підготовки та проведення Міжнародного дня громадян похилого віку та Дня ветерана у 2021 році. Члени виконкому визначилися із категорією осіб пільгової категорії, яким буде завезено безкоштовно дрова в кількості 1 складометра.

Всі питання розглянуті та прийняті відповідні рішення.