Засідання постійної комісії селищної ради з питань житлово-комунального господарства, приватизації та майна комунальної власності, депутатської діяльності, етики, законності, захисту прав людини та антикорупційної діяльності

Дата: 13.09.2021 17:43

13 вересня  відбулося засідання постійної комісії селищної ради з питань житлово-комунального господарства, приватизації та майна комунальної власності, депутатської діяльності, етики, законності, захисту прав людини та антикорупційної діяльності.

На порядок денний засідання було винесено 15 питань. Розглядались проекти рішень про внесення змін до бюджету Єланецької селищної ради;  затвердження проектно-кошторисної документації по проведенню капітального ремонту дорожнього покриття по населеним пунктам  Єланець, Нововасилівка, Нововолодимирівка, Малоукраїнка та Маложенівка; затвердження акту приймання-передавання окремого індивідуально визначеного нерухомого майна  комунальної власності Єланецької селищної ради в оперативне управління з правом балансоутримувача  Комунальному некомерційному підприємству «Єланецький центр первинної медико-санітарної допомоги»; затвердження зведених кошторисних розрахунків вартості поточного ремонту систем водопостачання та каналізації харчоблоку Нововасилівського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів, каналізації  Комунального  закладу «Нововасилівський заклад дошкільної освіти «Сонечко», упорядкування території навколо пам’ятника в с. Нововасилівка.

До проектів рішень з питань, що розглядались на засіданні комісії,  внесено ряд доповнень і пропозицій  та рекомендовано селищному голові винести  їх на розгляд чергової сесії.