Cемінар-нарада з керівниками закладів дошкільної та загальної середньої освіти

Дата: 08.09.2021 14:52

07 вересня 2021 року  відбувся семінар-нарада з керівниками закладів дошкільної та загальної середньої освіти за участю Бурлаки Тетяни Юріївни, начальника відділу освіти та спорту Єланецької селищної ради, Бурденко Лариси Анатоліївни, начальника управління державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Головного управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області, Соколова Андрія Михайловича, начальника Єланецького управління Головного управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області, за результатами комплексної перевірки закладів освіти Єланецької селищної ради щодо підготовки до нового 2021/2022 навчального року, в тому числі з урахуванням заходів реформи шкільного харчування.

На семінарі-нараді було висвітлено такі актуальні питання:

1. забезпечення питною водою гарантованої якості закладів освіти;
  2. підготовка харчоблоків до харчування дітей за новими вимогами з січня 2022 року;
  3. підготовка перспективного меню згідно нових вимог, з урахуванням відповідного технологічного обладнання;
  4. підготовка необхідної документації по харчуванню дітей.

За результатами семінару-наради надано протокольні доручення.