Привітання з Днем підприємця

Дата: 03.09.2021 17:11

Шановні підприємці!

Щорічно, в першу вересневу неділю, професійне свято відзначають люди, які пов’язали свою долю з досить нелегкою справою – бізнесом.

Щиро вітаю енергійних, сміливих та наполегливих людей нашої громади із професійним святом - Днем підприємця.

Побудувавши свою власну справу ви розвиваєте не лише свій бізнес, а й економіку нашого рідного краю.

Я хочу, щоб ви знали, що ваша ініціатива, знання і вміння дуже потрібні нашій громаді, лише разом ми зможемо забезпечити її самодостатність.

Бажаю усім вам, шановні, не зупинятися на досягнутому, нарощувати власні обсяги та прибутки і славити нашу громаду своєю професійністю. Міцного вам здоров'я, щастя, злагоди у родинах, успіхів та нескінченної ділової енергії для втілення нових бізнес-проектів! Нехай доля завжди посміхається вам, а партнери ніколи не підводять.

З повагою,

Єланецький селищний голова Любов Баденко